Mailman Integration (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Roles
jv: Parāgā

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.
