Mailman Integration (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
