Mailman Integration (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Roles
nl: Rollen

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: %title has been deleted.
nl: %title is verwijderd.

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: List Type
nl: Lijsttype
