Mailman Integration (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Roles
nn: Roller

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta
