Mailman Integration (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟
