Mailman Integration (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: List Description
hu: A lista leírása

en: Name/Email
hu: Név/E-mail

en: Search Users
hu: Felhasználók keresése
