Mail System (8.x-4.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Mail
ca: Correu

en: All
ca: Tot

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Module
ca: Mòdul

en: Sender
ca: Remitent

en: Current
ca: Actual

en: Key
ca: Clau

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Formatter
ca: Formatador
