Mail System (8.x-4.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Mail
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Module
da: Modul

en: Sender
da: Afsender

en: Current
da: Aktuelle

en: Key
da: Nøgle

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Formatter
da: Formatering

en: - Default -
da: - Standard -
