Mail System (8.x-4.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Mail
fa: ارسال پست

en: All
fa: همه

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Module
fa: ماژول

en: Sender
fa: فرستنده

en: Current
fa: جاری

en: Key
fa: کلید

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Mail System
fa: سیستم ایمیل

en: Administer Mail System
fa: مدیریت سیستم ایمیل

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
