Mail System (8.x-4.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: Mail
fr: Courriel

en: All
fr: Tout

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Current
fr: Actuel

en: Key
fr: Clef

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Administer Mail System
fr: Administrer Mail System

en: - Default -
fr: - Par défaut -
