Mail System (8.x-4.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Mail
ro: E-mail

en: All
ro: Toate

en: Module
ro: Modul

en: Sender
ro: Expeditor

en: Current
ro: Actual

en: Key
ro: Cheie

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Mail System
ro: Sistemul de corespondență

en: Administer Mail System
ro: Administrați sistemul de corespondență

en: Global Mail System configuration.
ro: Configurația Global Mail System.
