Mail System (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Mail
sk: Pošta

en: All
sk: Všetky

en: Module
sk: Modul

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Current
sk: Aktuálny

en: Key
sk: Kľúč

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
