Mail System (8.x-4.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: All
fil: Lahat

en: Key
fil: Susi

en: - Select -
fil: - Pumili -
