Mail System (8.x-4.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: All
oc: Tot

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Module
oc: Modul

en: Current
oc: Actual

en: Key
oc: Clau

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma
