Mail System (8.x-4.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Mail
pl: Poczta

en: All
pl: Wszystko

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Module
pl: Moduł

en: Sender
pl: Nadawca

en: Current
pl: Bieżący

en: Key
pl: Klucz

en: Domain Theme
pl: Motyw domeny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Formatter
pl: Formater

en: Administer Mail System
pl: Administracja system pocztowym
