Mail System (8.x-4.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: All
bg: Всички

en: Key
bg: Ключ
