Mail System (8.x-4.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: All
bn: সমস্ত

en: Module
bn: মডিউল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
