Mail System (8.x-4.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Mail
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Module
cs: Modul

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Current
cs: Aktuální

en: Key
cs: Klíč

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Uses
cs: Použití
