Mail System (8.x-4.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Mail
et: E-post

en: All
et: Kõik

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Module
et: Moodul

en: Sender
et: Saatja

en: Current
et: Praegune

en: Key
et: Võti

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Uses
et: Kasutab
