Mail System (8.x-4.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Mail
jv: Surat

en: All
jv: Kabèh

en: Module
jv: Modul

en: Current
jv: Saiki

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
