Mail System (8.x-4.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
