Mail System (8.x-4.2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Mail
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Sender
nl: Afzender

en: Current
nl: Huidige

en: Key
nl: Sleutel

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Mail System
nl: Mail-systeem

en: Administer Mail System
nl: Mail-systeem beheren

en: - Default -
nl: - Standaard -

en: Configure the Mail System
nl: Mail-systeem instellen

en: Mail System settings
nl: Mail-systeem instellingen

en: Selected theme
nl: Geselecteerd thema

en: List of modules
nl: Lijst van modules

en: Default Mail System
nl: Standaard mail-systeem

en: Unknown Plugin
nl: Onbekende plugin

en: The module is required.
nl: De module is verplicht.

en: The configuration has been added.
nl: De instellingen zijn toegevoegd.
