Mail System (8.x-4.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Mail
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Module
hr: Modul

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Current
hr: Trenutno

en: Key
hr: Ključ

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Uses
hr: Uporaba
