Mail System (8.x-4.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Add
ka: დამატება

en: All
ka: ყველა

en: Module
ka: მოდული

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Key
ka: გასაღები
