Mail System (8.x-4.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Mail
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Module
sv: Modul

en: Sender
sv: Avsändare

en: Current
sv: Nuvarande

en: Key
sv: Nyckel

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Uses
sv: Använder
