Mail System (8.x-4.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: All
gu: બધા

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
