Mail System (8.x-4.4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Mail
hi: मेल

en: All
hi: सभी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Current
hi: मौजूदा

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Uses
hi: उपयोग

en: Theme to render the emails
hi: ईमेल रेंडर करने के लिए थीम
