Mail System (8.x-4.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: Current
ar: الحالي

en: Key
ar: المفتاح

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Uses
ar: الاستخدامات
