Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصص

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Maintenance mode
ar: وضع الصيانة
