Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Custom
bs: Prilagođen
