Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Active
da: Aktiv

en: Custom
da: Tilpasset

en: End
da: Slut

en: Maintenance mode
da: Vedligeholdstilstand
