Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Save
eu: Gorde

en: Active
eu: Aktiboa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Maintenance mode
eu: Mantentze modua
