Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Save
fi: Tallenna

en: Active
fi: Voimassa

en: Custom
fi: Oma

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Maintenance mode
fi: Huoltotila
