Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Active
fil: Aktibo

en: Maintenance mode
fil: Paraan ng pagpapanatili
