Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Save
gu: સાચવો

en: Active
gu: સક્રિય
