Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Save
kk: Сақтау

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі
