Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Save
mn: Хадгалах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Maintenance mode
mn: Засварын горим.
