Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Active
mr: सक्रिय
