Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Custom
ne: अनुकूल
