Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Save
nn: Lagre

en: Active
nn: Aktiv

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Maintenance mode
nn: Vedlikehaldsmodus
