Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Message
fa: پیغام

en: Save
fa: ذخیره

en: Active
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Maintenance mode
fa: حالت نگهداری
