Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Salvar

en: Active
pt: Ativo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Maintenance mode
pt: Modo de manutenção
