Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Active
sk: Aktívny

en: Custom
sk: Vlastná

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Maintenance mode
sk: Režim údržby
