Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Save
sv: Spara

en: Active
sv: Aktiv

en: Custom
sv: Anpassad

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Maintenance mode
sv: Underhållsläge
