Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Save
af: Stoor

en: Active
af: Aktief
