Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ

en: Custom
am: ብጁ
