Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Save
be: Захаваць

en: Active
be: Актыўна

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Start
be: Пачатак

en: Maintenance mode
be: Рэжым абслугоўвання
