Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Save
bg: Запази

en: Active
bg: Активен

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Maintenance mode
bg: Режим Поддръжка
