Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Save
cs: Uložit

en: Active
cs: Aktivní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Maintenance mode
cs: Režim údržby
