Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Save
de: Speichern

en: Active
de: Aktiv

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: Done!
de: Erledigt!

en: Caches flushed.
de: Caches geleert.

en: Maintenance mode
de: Wartungsmodus
